Skateboard Party 2

Windows 8 için Kaykay Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99$
  • Boyut 293.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Ratrod Studio Inc.
Windows 8 tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz Skateboard Party 2, eğlenceli bir kaykay oyunudur.

Windows 8 tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz Skateboard Party 2, eğlenceli bir kaykay oyunudur.

Başarılı grafikleri ve oyun kurgusu ile adeta bağımlısı olacağınız oyundaki amacınız katılacağınız kaykay müsabakalarında başarı elde etmenin yanı sıra tecrübe edinerek profesyonel bir kaykaycı olmaya çalışmalısınız. Oyunda bulunan 8 yeni bölüm ile birlikte son derece eğlenceli bir zaman geçirebilecek ve ayrıca multiplayer özelliği sayesinde Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarınızı davet ederek karşılıklı oynayabileceksiniz.

Oyun içerisinde askeri üs, kamyon parkı, alışveriş merkezi, sahil ve açık bir şehir gibi mekanlarda kaykayınız ile ilerleyerek çeşitli akrobasi hareketlerini de yapabileceksiniz. 40'dan fazla kaykay tekniğini de öğrenebilmenizi sağlayan oyunda bu teknikleri öğrenerek yüzlerce kombinasyon oluşturabilirsiniz. 

Özel kişiselleştirebilme desteğini de oyunculara sunan Skateboard Party 2' de hem kaykay hem de karakterinizi özel lisanslı içerikler ile kişiselleştirebilirsiniz. Oyunu ne kadar çok oynarsanız o kadar fazla tecrübe puanı kazanabilir ve çevrimiçi liderlik listesine adınızı yazdırabilirsiniz.

Gerçekçi bir kaykay deneyimi yaşayabilmek için Skateboard Party 2 oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Skateboard Party 2 indir